2 lutego w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rogach rozegrany został X jubileuszowy halowy turniej piłki nożnej, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym.
W kategorii szkoła podstawowa udział wzięło cztery drużyny - LKS Głowienka, SP Targowiska, SP Wrocanka i SP Zalesie, które rywalizowały w jednej grupie w systemie "każdy z każdym". Najlepsza okazała się drużyna z Głowienki, która wywalczyła pierwsze miejsce pokonując Zalesie (1:0) i Wrocankę (8:0),a remisując z Targowiskami(2:2), drugie miejsce zajęła drużyna z Zalesia, a trzecie Targowiska, poza podium znalazła się Wrocanka.

Również w kategorii gimnazjum w rozgrywkach uczestniczyło cztery drużyny – Gim. Rogi, LKS Głowienka, GOK Wrocanka oraz Gim. Miejsce Piastowe. W wyniku rywalizacji podobnie jak w kategorii szkół podstawowych zwyciężyła drużyna z Głowienki pokonując Rogi (0:1) i Wrocankę (2:1) ulegając jedynie drużynie z Miejsca Piastowego (4:0), drugie miejsce zajęła drużyna z Miejsca Piastowego, a trzecie Rogi, poza podium znalazła się Wrocanka.

Drużyny z miejsc I – III otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy, a pozostałe drużyny dyplomy za udział. Zostały także przyznane nagrody indywidualne w postaci statuetek i dyplomów dla: najlepszych bramkarzy – Eryka Jaworskiego (SP Zalesie), Huberta Łęckiego (GOK Wrocanka); najlepszych strzelców – Konrada Dobosza (LKS Głowienka) i Łukasza Kolmana (Gim. M. Piastowe) oraz najlepszych zawodników – Mateusza Filara (SP Targowiska) i Wiktora Wdowiarza (Gim. Rogi).
Nagrody wręczał dyrektor GOK w Miejscu Piastowym Janusz Węgrzyn. Mecze sędziował Paweł Guzik. Zabezpieczenie medyczne pełniła Renata Rygiel.