2 lutego w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rogach rozegrany został X jubileuszowy halowy turniej piłki nożnej, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym.
W kategorii szkoła podstawowa udział wzięło cztery drużyny - LKS Głowienka, SP Targowiska, SP Wrocanka i SP Zalesie, które rywalizowały w jednej grupie w systemie "każdy z każdym". Najlepsza okazała się drużyna z Głowienki, która wywalczyła pierwsze miejsce pokonując Zalesie (1:0) i Wrocankę (8:0),a remisując z Targowiskami(2:2), drugie miejsce zajęła drużyna z Zalesia, a trzecie Targowiska, poza podium znalazła się Wrocanka.

Również w kategorii gimnazjum w rozgrywkach uczestniczyło cztery drużyny – Gim. Rogi, LKS Głowienka, GOK Wrocanka oraz Gim. Miejsce Piastowe. W wyniku rywalizacji podobnie jak w kategorii szkół podstawowych zwyciężyła drużyna z Głowienki pokonując Rogi (0:1) i Wrocankę (2:1) ulegając jedynie drużynie z Miejsca Piastowego (4:0), drugie miejsce zajęła drużyna z Miejsca Piastowego, a trzecie Rogi, poza podium znalazła się Wrocanka.

Drużyny z miejsc I – III otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy, a pozostałe drużyny dyplomy za udział. Zostały także przyznane nagrody indywidualne w postaci statuetek i dyplomów dla: najlepszych bramkarzy – Eryka Jaworskiego (SP Zalesie), Huberta Łęckiego (GOK Wrocanka); najlepszych strzelców – Konrada Dobosza (LKS Głowienka) i Łukasza Kolmana (Gim. M. Piastowe) oraz najlepszych zawodników – Mateusza Filara (SP Targowiska) i Wiktora Wdowiarza (Gim. Rogi).
Nagrody wręczał dyrektor GOK w Miejscu Piastowym Janusz Węgrzyn. Mecze sędziował Paweł Guzik. Zabezpieczenie medyczne pełniła Renata Rygiel.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.