Złoty, srebrny i brązowy medal Kamili Cichoń.
Młodzieżowa reprezentantka Polski w biathlonie, zawodniczka IKN Górnik Iwonicz-Zdrój Kamila Cichoń podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Mistrzostw Polski Juniorów zdobyła złoty medal w "sprincie", brązowy w biegu pościgowym oraz wspólnie z Klaudią Cichoń i Julitą Zając wywalczyła "srebro" w biegu sztafetowym juniorek.

Tylko w biegu indywidualnym Kamila nie zdobyła medalu kończąc bieg na 5 miejscu. W rywalizacji, która odbywała się w Kościelisku (5-11.02.2018) biathloniści iwonickiego "Górnika" zdobyli jeszcze kilka wartościowych wyników. Klaudia Cichoń w rywalizacji juniorek zajęła 5 miejsce w „sprincie”, 7 w biegu pościgowym i 7 w biegu indywidualnym.

W juniorach 7 pozycję w biegu pościgowym zajął Michał Krzanowski. Blisko medalu w juniorach młodszych był Dawid Stanisz, który w biegu sprinterskim ukończył rywalizację na 5 miejscu. W klasyfikacji punktowej klubów IKN "Górnik" Iwonicz-Zdrój zajął bardzo wysokie 3 miejsce.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.