Gimnazjaliści będą mieli okazję zapoznać się z ofertą szkół ponadgimnazjalnych.
Już po raz XV w krośnieńskiej Hali Sportowo Widowiskowej przy ul. Bursaki, odbędą się Krośnieńskie Targi Edukacyjne. W poniedziałek 26 marca swoją ofertę zaprezentuje 21 szkół ponadgimnazjalnych z Krosna i okolic. Tradycyjnie targi odbywają się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Krosna.
 
Targi będą dostępne dla zwiedzających w godzinach od 8.30 do 16.00. Uroczyste otwarcie Krośnieńskich Targów Edukacyjnych nastąpi o godz. 8.30. Do zwiedzania stoisk organizatorzy zapraszają zarówno gimnazjalistów, jak i ich rodziców. W czasie targów będzie można skorzystać z pomocy doradców zawodowych oraz poznać zasady rekrutacji elektronicznej do szkół ponadgimnazjalnych z terenu miasta Krosna.

Szczegóły na stoisku Biura Targów, obsługiwanym przez pracowników Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Krosna. Opiekunowie grup proszeni są o rejestrację udziału w targach i odbiór materiałów dla gimnazjalistów.

Grupy uczniów spoza powiatu, zainteresowane zapoznaniem się z ofertą szkół ponadgimnazjalnych mogą zgłosić swój udział w targach pod numerem telefonu Miejskiej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Krośnie nr 13 43 205 19.

Udostępnij ten artykuł znajomym: