Krosno. Trwa zbiórka pieniędzy dla rodzeństwa, które ucierpiało w wypadku spowodowanym przez pijanego kierowcę.
W sobotę 10 marca w Krośnie doszło do wypadku w którym ucierpiała trójka rodzeństwa: Marzena, Sebastian i Mateusz. Wjechał w nich pijany 22-latek z gminy Jedlicze.

Najbardziej ucierpiała Marzena, to wieloletnia wokalistka Zespołu Dysonans działającego przy Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie. 24-latka ma złamaną miednicę, liczne złamania żeber, a także obojczyków. Silne uderzenie doprowadziło do powstania podskórnej odmy płuc. Marzena była utrzymywana przez lekarzy w śpiączce farmakologicznej. Ze względu na liczne obrzęki lekarze wstrzymują się od podejmowania decyzji o kolejnych operacjach, które najprawdopodobniej będą konieczne, aby mogła dojść do sprawności fizycznej. Jej brat Sebastian trafił do szpitala z poważnym złamaniem nogi. Ma uszkodzoną kostkę boczną i liczne złamania kości piszczelowej. Obecnie leży w szpitalu na wyciągu i czeka na operację. Najstarszy brat Mateusz nie został uderzony przez rozpędzony samochód ale jest w bardzo złym stanie psychicznym.

Na portalu pomagam.pl utworzona została zbiórka na dalsze leczenie i rehabilitację rodzeństwa.
Link: https://pomagam.pl/rodzenstwo

Jeżeli nie możesz wesprzeć Ich finansowo, proszę Cię o udostępnienie tej akcji na wszelkich portalach społecznościowych, słownie wśród znajomych, a także w każdy inny sposób, aby historia Rodzeństwa z Krosna trafiła do każdego dobrego serca i pozwoliła im wrócić do zdrowia i sprawności

Udostępnij ten artykuł znajomym: