Pierwsze miejsce Szkoły Podstawowej w Dukli podczas Gminnego Turnieju Mini Piłki Siatkowej w Jasionce.
We wtorek (6 lutego) w nowo wybudowanej sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Jasionce odbył się Gminny Turniej Mini-Piłki Siatkowej dziewcząt. Zawody były rozgrywane pod patronatem Podkarpackiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w ramach Igrzysk Dzieci.

Organizatorem turnieju była Szkoła Podstawowa w Jasionce. W zawodach wzięły udział drużyny z czterech szkół podstawowych naszej gminy: SP Jasionka, SP Dukla, SP Łęki Dukielskie, SP Iwla. Zespoły rozgrywały mecze systemem "każdy z każdym".

Mecze toczyły się do dwóch wygranych setów, do 25 punktów. Cały turniej przebiegał w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Wszystkie zawodniczki pokazały bardzo wysokie umiejętności techniczne, wielką wolę walki i zaangażowanie.

turniej

Pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Dukli, wygrywając wszystkie swoje mecze. Drugie miejsce zajęli gospodarze turnieju Szkoła Podstawowa w Jasionce. Na trzecim miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa z Iwli, a czwarte miejsce należało do Szkoły Podstawowej z Łęk Dukielskich.

Na zakończenie turnieju wszystkie drużyny nagrodzone zostały dyplomami i statuetkami. Zwycięska drużyna reprezentować będzie naszą gminę 20 marca w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w mini piłce siatkowej dziewcząt w Krościenku Wyżnym.

Udostępnij ten artykuł znajomym: