Udany występ judoków UKS 15 Krosno podczas Mistrzostw Województwa Podkarpackiego w Judo.
17 marca odbył się turniej Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Judo zorganizowany przez klub UKS15 Krosno przy wsparciu finansowym Gminy Krosno. W turnieju uczestniczyły kluby zrzeszone w Podkarpackim Okręgowym Związku Judo.

Uroczystego otwarcia turnieju dokonał Dyrektor MZS nr 4 w Krośnie Witold Deptuch witając i zapraszając zawodników do zmagań na macie. Turniej dedykowany dla dzieci i młodzieży szkolnej odbył się w miłej, sportowej atmosferze na hali Miejskiego Zespołu Szkół nr 4 w Krośnie gromadząc około 170 zawodników.

judo Krosno

Medale i dyplomy otrzymali zawodnicy zajmujący miejsca na podium, natomiast zawodnicy którzy zajęli miejsca poza podium otrzymali pamiątkowe dyplomy. Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Judo to turniej cykliczny odbywający się od wielu lat i cieszący się dużą popularnością na Podkarpaciu. Współorganizatorami turnieju byli: Podkarpacki Okręgowy Związek Judo, Gmina Krosno, Miejski Zespół Szkół nr 4 w Krośnie.

Klub UKS 15 Krosno reprezentowało 26 zawodników zdobywając 25 medali i jedno miejsce tuż za podium.

judo Krosno

Wyniki:
I miejsce: Staszewska Maja, Bednarz Joanna, Bednarz Anna, Łętkowska Maria, Marszałek Franciszek, Findysz Aleksander, Kubal Nikodem, Szeja Mikołaj, Skiba Miłosz
II miejsce: Prejznar Iga, Borkowska Hanna, Marszałek Zofia, Nowak Renata, Grysztar Zuzanna, Koś Zuzanna, Nowak Weronika, Koś Bartosz, Gromek Mateusz, Wojtyczek Adam, Bęben Filip
III miejsce: Mercik Agnieszka, Podgórska Sandra, Borkowska Judyta, Akslar Amelia, Zajdel Miłosz
Miejsce tuż za podium: Biały Oliwia

Udostępnij ten artykuł znajomym: