KP PSP Brzozów zwycięzcą strażackich eliminacji w tenisie stołowym jakie odbyły się w Krośnie.
W czwartek (15 marca) dzięki przychylności i uprzejmości dyrekcji Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie, wykorzystując posiadane w szkole zaplecze do tenisa stołowego, w sali sportowej odbył się turniej eliminacyjny grupy "A" do XIX Drużynowych Mistrzostw Województwa Podkarpackiego Strażaków PSP w Tenisie Stołowym.

straż pożarna, krosno, tenis stołowy

Organizatorem turnieju rozgrywanego pod patronatem Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego PSP, był Sportowy Klub Pożarniczy "Strażak" oraz Komenda Miejska PSP w Krośnie. Krośnieński turniej eliminacyjny był jednym z 3 rozgrywanych turniejów na terenie województwa podkarpackiego.

W turnieju wzięło udział 5 drużyn reprezentujących swoje komendy, tj. KP PSP Brzozów, KP PSP Jarosław, KP PSP Przeworsk, KM PSP Tarnobrzeg oraz KM PSP Krosno. Drużyny rozgrywały mecze wg zasady każdy z każdym. W grach pojedynczych do 3 wygranych setów i 5 wygranych pojedynków indywidualnych.

straż pożarna, krosno, tenis stołowy

Wyniki turnieju:
1. miejsce KP PSP Brzozów,
2. miejsce KP PSP Przeworsk,
3. miejsce KM PSP Krosno,
4. miejsce KM PSP Tarnobrzeg,
5. miejsce KP PSP Jarosław.

straż pożarna, krosno, tenis stołowy

Dyplomy dla uczestników i okolicznościowy puchar dla zwycięzcy turnieju wręczał st. bryg. Mariusz Bieńczak Komendant Miejski PSP w Krośnie oraz Dariusz Niepokój Zastępca Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie.
Reprezentacje KP PSP Brzozów i KP PSP Przeworsk uzyskały awans do finału XIX Drużynowych Mistrzostw Województwa Podkarpackiego Strażaków PSP w Tenisie Stołowym, które odbędą się w kwietniu 2018 roku.

Ocena