Jakub Prajsnar zdobył najwyższe trofeum w kategorii kumite podczas zawodów.
Dnia 24 marca w podwarszawskim Piasecznie, odbył się MAZOVIA CUP 2018 – VII Piaseczyński Turniej Karate Kyokushin IKO. W zawodach zorganizowanych przez klub BUSHI TEAM, prowadzony przez sensei Krzysztofa Markowskiego, wystartowało 395 zawodników z 39 klubów. Sędzią głównym był shihan Jacek Czerniec, sędzią technicznym shihan Rafał Tomala.

Krośnieńskiego Klubu Kyokushin Karate

Z ośmioosobowej reprezentacji Krośnieńskiego Klubu Kyokushin Karate wspaniale zaprezentował się Jakub Prajsnar, który w imponującym stylu zdobył najwyższe trofeum w kategorii kumite. Aleksandra Szyldak , również w kumite, wywalczyła brąz. Tomasz Pikuła w konkurencji Pierwszy Krok Open, po niezwykle zaciętej i wyrównanej dogrywce, musiał uznać wyższość przeciwnika i ostatecznie zdobył brązowy medal.

Z Klubu startowali również: Wiktoria Bilska, Emilia Gazda, Karina Korona, Aleks Łączak i Karol Pikuła. Dziękujemy naszym walecznym zawodnikom za start i trzymamy kciuki za sukcesy podczas kolejnego turnieju, jakim będą XX Mistrzostwa Podkarpacia w Jaśle już 14 kwietnia 2018r.

Krośnieńskiego Klubu Kyokushin Karate

19 marca w Rzeszowie odbyła się X Gala Sportu Młodzieżowego Województwa Podkarpackiego. W czasie gali podsumowano współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży w Województwie Podkarpackim w 2017 roku, wręczono również stypendia sportowe oraz nagrody dla działaczy, trenerów i zawodników. Stypendium otrzymał Mistrz Polski Młodzieżowców Kryspin Paradysz a nagrodę jego trener shihan Roman Woźniak.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.