W Szkole Podstawowej we Wrocance odbyła się lekcja pokazowa przeprowadzona przez Radosława Brzózkę.
Szkoła Podstawowa im. Stanisławy Grelli we Wrocance w poniedziałek 9 kwietnia gościła Radosława Brzózkę.

Radosław Brzózka

Dziennikarz i prezenter telewizyjny przeprowadził lekcję pokazową w ramach edukacyjnej kampanii społecznej Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza pod nazwą "Rodzice i dzieci, Powietrze bez śmieci". Wybór szkoły we Wrocance nie był przypadkowy, to właśnie szkoła z gminy Miejsce Piastowe a dokładniej wychowawczyni klasy I Ewelina Głód jako pierwsza na Podkarpaciu przystąpiła do kampanii i w nagrodę otrzymała możliwość przeprowadzenia lekcji pokazowej i spotkania z ambasador programu.
eksperymanty

Kampania "Rodzice i dzieci, Powietrze bez śmieci" jest skierowana do najmłodszych uczniów szkół podstawowych i ma na celu pokazanie jak dbać o środowisko naturalne a szczególnie o czyste powietrze i przekazywać tę wiedzę swoim rodzicom.

laureaci konkursu plastycznego

Radosław Brzózka przeprowadził kilka eksperymentów i zabaw, również z udziałem uczniów. Na zakończenie spotkania wręczył nagrody i dyplomy zwycięzcom szkolnego konkursu plastycznego.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.