Na hali w Krośnie rozpoczął się Ogólnopolski turniej Deichmann Minimistrzostwa 2018.
W sobotę 7 kwietnia Krośnie na hali "pneumatycznej" Ogólnopolski turniej Deichmann Minimistrzostwa 2018. Krosno jako jedno z "Miast Głównych" w XI edycji tego kolorowego turnieju, zgromadziło okrągłą liczbę 40 reprezentacji z całego świata. W ciągu dwóch dni rozgrywkowych zagrano w 4 kategoriach wiekowych 77 meczy i strzelono w sumie 689 bramek. Jest moc!

Minimistrzostwa Deichmann Krosno

W sobotę jako pierwszą na murawie zobaczyliśmy kategorie wiekową U-9 (2009-2010). Wszystkie reprezentacje państw rozegrały po 3-4 mecze i spędziły na murawie ponad 3 godz. Najlepiej w I grupie spisywała się reprezentacja Włoch, która wygrywając wszystkie swoje mecze, przewodzi w tabeli.

Minimistrzostwa Deichmann Krosno

W kategorii wiekowej U-11(2007-2008) po pierwszym dniu gier, prowadzą dwie reprezentacje z kompletem punktów. Po 12 oczek zdobyły drużyny Finlandii i Francji. Za nimi rywalizacja o kolejne pozycje trwa w najlepsze, bo aż 3 ekipy (Urugwaj, Grecja i Hiszpania) maja po 9 punktów i zbliżają się do liderów. Szykuje się ciekawa rywalizacja w U-11.

Minimistrzostwa Deichmann Krosno

Emocji nie brakowało również w najmłodszej kategorii wiekowej U-7 (2011 i młodsi), gdzie wszystkie ekipy doskonale się bawiły, strzelając mnóstwo pięknych bramek. Radość, dobra zabawa i uśmiech na twarzy towarzyszył wszystkim przez cały czas i to jest najważniejsze!

W niedziele w kategori U-13 (2005-2006) wszystkie reprezentacje w 14 meczach strzeliły łącznie 128 bramek. Całkiem niezły wynik patrząc na liczbę drużyn. W stawce 7 ekip na prowadzenie wysunęły się reprezentacje Słowacji i Anglii, a goni ich Finlandia.

Udostępnij ten artykuł znajomym: