W Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza odbędzie się wystawa fotografii "Portret Krosna" Krzysztofa Antosza.
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie zaprasza do udziału w wernisażu wystawy "Portret Krosna" - prezentacji wyboru plansz z lat 2012 – 2017 projektu "Wielki album krośnieński" współtworzonego przez Muzeum Podkarpackie oraz słuchaczy Państwowego Pomaturalnego Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy w Krośnie (kierunek fotografia).

Wystawa czynna będzie w dniach od 15 maja do 20 czerwca 2018 roku. Wernisaż wystawy odbędzie się 15 maja o godzinie 17:30.

Krzysztof Antosz urodzony w 1973 roku w Baligrodzie. Absolwent PLSP w Jarosławiu. Ukończył kierunek fotograficzno-filmowy Studium Animatorów Kultury w Krośnie oraz w WSP w Zielonej Górze. Od 2000 roku naucza fotografii w studium, a od 2004 prowadzi zajęcia podstaw fotografii i filmu w Liceum Plastycznym w Krośnie. Uprawia fotografię i kameralne formy filmowe. Uczestniczył w plenerach, warsztatach, wystawach i konkursach środowiskowych, ogólnopolskich i międzynarodowych. Współpracuje z wieloma instytucjami, realizując wieloletnie projekty fotograficzne "Wieki Album Krośnieński" z Muzeum Podkarpackim oraz "Pracownie" z Biurem Wystaw Artystycznych. Członek Fotoklubu RCKP.

Udostępnij ten artykuł znajomym: