Wczoraj, w miejscowości Jedlicze doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech samochodów osobowych. Nikt z uczestników nie został poszkodowany. Sprawcę ukarano mandatem.
Wczoraj (14.04) około godziny 16 policjanci z Komisariatu Policji w Jedliczu zostali wezwani na skrzyżowanie ulic Głowackiego i Trzecieskiego w Jedliczu gdzie doszło do zdarzenia drogowego. - Jak wstępnie ustalili 24-letnia kierująca fiatem punto nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu skodą fabią doprowadzając do zderzenia obu pojazdów - informuje st. asp. Beata Winiarska rzecznik prasowy krośnieńskiej policji.

wypadek w Jedliczu

- Po zderzeniu skoda przemieściła się na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w forda focusa, którego kierowca oczekiwał na możliwość skrętu w lewo - dodaje rzecznik.

Wszyscy uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

wypadek w Jedliczu

Droga przez kilkadziesiąt minut była zablokowana. Na miejscu pracowali policjanci z Komisariatu Policji w Jedliczu oraz jedna podstawowa karetka pogotowia ratunkowego.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.