W Krośnie zainaugurowano kampanię edukacyjno-informacyjną "Bezpieczne wakacje w mieście, lesie, górach i nad wodą".
W poniedziałek 28 maja w siedzibie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie zainaugurowano powiatową kampanię edukacyjno-informacyjną "Bezpieczne wakacje w mieście, lesie, górach i nad wodą". Organizatorem kampanii jest Komenda Miejska Policji w Krośnie wraz z Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Krośnie a partnerami są Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie, Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Krośnie, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Krośnie, Prezydent Miasta Krosna oraz burmistrzowie i wójtowie powiatu krośnieńskiego.

uczestnicy inauguracji

Celem kampanii skierowanej do uczniów jest propagowanie bezpieczeństwa i właściwego zachowania podczas letniego wypoczynku i w różnych sytuacjach życiowych. Organizatorzy chcą dotrzeć z kampanią do wszystkich szkół powiatu, zorganizowane zostaną spotkania. Wzmocnieniem efektów tych spotkań będą wcześniej przygotowane materiały promujące kampanię, wśród nich film którego zakończenie zostało nagrane na koniec spotkania inauguracyjnego.

uczestnicy

Jednym z punktów kampanii był konkurs plastyczny. Jego wyniki ogłoszono 10 maja a w poniedziałek wręczono nagrody zwycięzcom. Pierwsze miejsce zdobyły uczennice Szkoły Podstawowej w Jaszczwi - Marlena Pasieka i Ewelina Smyka. Ich praca będzie logiem kampanii.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.