Janusz Kołodziej z kompletem 15 punktów wygrał w piątek ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski rozegrany w Krośnie.
Drugie miejsce zajął Dawid Lampart ze Speed Car Motoru Lublin, a trzecie Karol Baran ze Stali Rzeszów.
Wyniki:
1. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno) - 15 (3,3,3,3,3)
2. Dawid Lampart (Speed Car Motor Lublin) - 12 (3,3,2,1,3)
3. Karol Baran (Stal Rzeszów) - 10 (3,3,2,2,-)
4. Zbigniew Suchecki (MDM Komputery TŻ Ostrovia) - 10 (1,2,3,3,1)
5. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) - 10 (1,3,3,2,1)
6. Wiktor Lampart (Speed Car Motor Lublin) - 10 (2,1,1,3,3)
7. Oskar Fajfer (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 9 (2,1,1,3,2)
8. Josh Grajczonek (Orzeł Łódź) - 7+3 (2,0,0,2,3)
---------
9. Artur Czaja (ROW Rybnik) - 7+2 (3,0,2,d,2)
---------
10. Artur Mroczka (Grupa Azoty Unia Tarnów) - 6 (1,2,3,0,0)
11. Jakub Jamróg (Grupa Azoty Unia Tarnów) - 6 (d,1,2,1,2)
12. Krzysztof Jabłoński (Falubaz Zielona Góra) - 6 (2,2,1,1,u)
13. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław) - 5 (0,2,0,1,2)
14. Patryk Dolny (MDM Komputery TŻ Ostrovia) - 4 (0,1,1,2,d)
15. Kacper Konieczny (Grupa Azoty Unia Tarnów) - 2 (1,0,0,0,1)
16. Krystian Stefanów (KSM Krosno) - 0 (d,d,0,d,w)

Bieg po biegu:
1. (68,50) Kołodziej, Grajczonek, Konieczny, Stefanów (d4)
2. (69,47) Czaja, Jabłoński, Drabik, Dróżdż
3. (69,25) Lampart, Lampart, Mroczka, Jamróg (d4)
4. (69,00) Baran, Fajfer, Suchecki, Dolny
5. (70,19) Baran, Dróżdż, Jamróg, Stefanów (d4)
6. (68,78) Kołodziej, Suchecki, Lampart, Czaja
7. (69,16) Drabik, Mroczka, Fajfer, Konieczny
8. (70,31) Lampart, Jabłoński, Dolny, Grajczonek
9. (71,19) Mroczka, Czaja, Dolny, Stefanów
10. (69,06) Kołodziej, Lampart, Fajfer, Dróżdż
11. (70,22) Suchecki, Jamróg, Jabłoński, Konieczny
12. (69,16) Drabik, Baran, Lampart, Grajczonek
13. (70,88) Suchecki, Drabik, Lampart, Stefanów (d4)
14. (69,81) Kołodziej, Baran, Jabłoński, Mroczka
15. (70,64) Lampart, Dolny, Dróżdż, Konieczny
16. (70,41) Fajfer, Grajczonek, Jamróg, Czaja (d4)
17. (71,84) Lampart, Fajfer, Jabłoński (u1), Stefanów (w/2min.)
18. (69,94) Kołodziej, Jamróg, Drabik, Dolny (d4)
19. (71,13) Lampart, Czaja, Konieczny, Baran
20. (70,88) Grajczonek, Dróżdż, Suchecki, Mroczka

Bieg dodatkowy o 8. miejsce:
21. (70,91) Grajczonek, Czaja

Sędzia: Tomasz Proszowski