Zawodnicy UKS 15 Krosno podczas Mistrzostw w Bytomiu i Festiwalu Sportu w Jaśle zdobyli kilkanaście medali.
13 maja 3 osobowa reprezentacja UKS 15 Krosno wystąpiła w Bytomiu na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików. Po ciężkich i emocjonujących walkach obfitujących w wiele technik judo krośnieńscy zawodnicy zdobyli 2 medale: złoto - Anna Bednarz, brąz - Zuzanna Koś, Filip Bęben niestety nie zdołał dotrzeć do strefy medalowej.

Kolejny bardzo mocny turniej w którym judocy nawiązali wyrównaną walkę z o wiele bardziej doświadczonymi zawodnikami. UKS 15 Krosno oprócz zawodników reprezentował trener Grzegorz Morawski.

judo Krosno

02 czerwca klub UKS 15 Krosno wziął udział w Międzynarodowym Festiwalu Sportu w Jaśle zorganizowanym przez klub UKS Mosir Jasło .W turnieju wzięły udział kluby judo z Podkarpacia oraz zaproszeni goście z zagranicy.

Krośnieński Klub reprezentowało 14 młodych judoków, którzy zdobyli 14 medali (czyli wszyscy na podium) oraz trener Grzegorz Morawski, sędziowie i rodzice. Podopieczni trenera Mirosława Nowickiego i Grzegorza Morawskiego pomimo że niektórzy trenują od roku z pełną determinacją wystartowali w tych zawodach, udało się zdobyć medale ale i także bardzo cenne doświadczenie.

Wyniki:
I miejsce: Agnieszka Mercik, Zofia Marszałek, Renata Nowak, Joanna Bednarz, Franciszek Marszałek.
II miejsce: Dagmara Niedzińska, Maja Staszewska, Judyta Borkowska, Zuzanna Grysztar, Bartosz Koś, Aleksander Findysz
III miejsce: Kamila Frydrych, Sandra Podgórska, Hanna Borkowska.

Ocena