XXXIV Michayland odbył się w Miejscu Piastowym. Najmłodsi świętowali wspólnie z Policją.
7 czerwca w Miejscu Piastowym odbyła się plenerowa impreza dla dzieci, organizowana corocznie przez Zgromadzenie Michała Archanioła z okazji Dnia Dziecka. Michayland rozpoczął się uroczystą mszą św. Po mszy rozpoczęła się zabawa dla dzieci z wieloma atrakcyjnymi formami zabaw i konkursów.

W tym roku na placu fatimskim, przy Sanktuarium św. Michała Archanioła i bł. Bronisława Markiewicza świętowało kilkaset młodych osób z różnych zakątków Podkarpacia. W 100. Rocznicę odzyskania Niepodległości, myślą przewodnią Michaylandu były słowa: "Aby Polsce przybywało świętych". W zorganizowanie imprezy włączyli się policjanci, którzy wspólnie świętowali razem z dziećmi.

dzień dziecka, Krosno

Jak co roku w trakcie spotkania na dzieci czekały różne atrakcje między innymi pokazy sprzętu policyjnego i strażackiego, zawody sportowe, różnego rodzaju dmuchawce, przejażdżki konne.

W sobotę "Michayland – Fantastyczna Kraina Zabawy" odbył się także w Krośnie. Organizatorem tej imprezy z okazji Dnia Dziecka, było Stowarzyszenie Troski o Dzieci i Młodzież im. ks. Br. Markiewicza pn. Oratorium "Twój Dom".