W związku z budową mostu w Zręcinie przez blisko 4 miesiące nieprzejezdna będzie ul. Kościelna.
W piątek 22 czerwca rozpoczęła się w Zręcinie budowa mostu zlokalizowanego na ul. Kościelnej na odcinku drogi Jasło - Łajsce - Zręcin w okolicy skrzyżowania ul. Konopnickiej i Żegleckiej. Do 10 października odcinek tej drogi będzie nieprzejezdny. Starostwo Powiatowe w Krośnie dodatkowo informuje, że mogą występować tymczasowe wyłączenia z ruchu odcinka drogi od skrzyżowaniu ulic Łukasiewicza i Kościelna do miejsca budowy mostu. Piesi oraz rowerzyści będą mogli korzystać z wybudowanej tymczasowo kładki.

kładka dla pieszych

Objazd związany z zamknięciem drogi na czas budowy mostu, odbywał się będzie drogami powiatowymi: nr 1896R Krosno - Kobylany - Toki do Chorkówki i nr 1953R Chorkówka - Żeglce do Żeglec, następnie drogą nr 1850R do Zręcina. Trasa objazdu oraz oznakowanie miejsca prowadzonych robót będą odpowiednio oznakowane a ruchem kierować będą uprawnione osoby.

Zmienia się również trasa linii 11 MKS. Nie będą obsługiwane przystanki: Żarnowiec I, Żarnowiec Stawisko, Zręcin skrzyżowanie, Zręcin ul. Łukasiewicza i Świerzowa Dom Ludowy. Szczegóły można poznać na stronie MKS Krosno: http://mks-krosno.pl/.

Udostępnij ten artykuł znajomym: