Robert Biedroń - jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich polityków, działacz LGBT, były poseł, aktualnie prezydent Słupska, w niedzielę spotka się z mieszkańcami Krosna aby promować swoją książkę "Włącz DEMOkrację".
22 lipca (niedziela) do Krosna zawita Robert Biedroń. Przyjeżdża z promocją swojej nowej książki "Włącz DEMOkrację" i będzie opowiadał, dlaczego ta pozycja powstała i czemu demokracji musimy się uczyć.

Robert Biedroń wraca do swego rodzinnego miasta i chce porozmawiać nie tylko o tym co dziś nas boli i dzieli, ale również co nas łączy i z czego powinniśmy być dumni.

Robert Biedroń urodził się w Rymanowie, młodość spędził w Krośnie - wspomina to w książce "Pod Prąd", w "wielkiej" polityce pojawił się w 2011 roku zostając posłem na Sejm RP VII kadencji. Uznany przez tygodnik Polityka za jednego z 10 najlepszych posłów 2014 roku. W tym samym roku wystartował w wyborach samorządowych jako kandydat na urząd prezydenta Słupska.

Dziś jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich polityków, a przy okazji świetny gawędziarz i osoba nie bojąca się trudnych pytań i jeszcze trudniejszych wyzwań.

Spotkanie odbędzie się o godzinie 11:00 w Pałacu Polanka, przy ulicy księdza Jerzego Popiełuszki 103 (dojazd od ulicy Podkarpackiej). Wstęp wolny.

[AKTUALIZACJA]
Relacja ze spotkania: Robert Biedroń w Krośnie. Przyszły tłumy