Wychowanek GTK Gdynia Paweł Krefft został nowym zawodnikiem Miasta Szkła Krosno.
Nowym zawodnikiem zespołu Miasto Szkła Krosno został Paweł Krefft 22 latek, mierzący 192 cm. Nowy rzucający obrońca jest wychowankiem GTK Gdynia, a w swojej karierze występował również w zespołach Trefla Sopot i Enea Astoria Bydgoszcz.

Ostatni sezon Paweł spędził w drużynie Polskiego Cukru Toruń, z którą zdobył Puchar Polski oraz brązowy medal Mistrzostw Polski. W drużynie z grodu Kopernika Krefft wystąpił w 21. meczach, przebywając średnio na parkiecie 4,2 min oraz notując 2,0 pkt na mecz.

Mocną stroną Pawła są rzuty z dystansu, w tym szczególnie rzuty za trzy punkty (średnia 53,3%). Mamy nadzieję, że będzie on korzystał z swojej mocnej strony w biało-zielonych barwach.