Dziewczęta i chłopcy z gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych rywalizowali w Turnieju Grand Prix o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze w Plażowej Piłce Siatkowej.
22 sierpnia w ubiegłą środę na boisku do piłki plażowej przy Hali GOSiR-u Jedlicze odbył się ostatni, finałowy Turniej Grand Prix o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze w Plażowej Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców w kategoriach Gimnazjalnym i Ponadgimnazjalnym.

Jedlicze piłka plażowa

Do ostatecznej rywalizacji przystąpiło łącznie 13 drużyn we wszystkich kategoriach. Warunki pozwoliły na rozegranie całego Turnieju systemem "każdy z każdym", co pozwoliło wszystkim uczestnikom na pokazanie swoich umiejętności siatkarskich.

W kategorii Gimnazjum Dziewczęta pierwsze miejsce zajęły Dwa Żywioły przed Pomarańczami i Olkami. Walka o drugie miejsce trwała do końca. W kategorii Chłopców wygrały Karpaty przed Hakuna Matata i Bobikami.

Jedlicze piłka plażowa

W kategorii Ponadgimnazjalnej Dziewcząt walka o drugą pozycję trwała do samego końca. Ostatecznie cały Turniej wygrały Babki Piaskowe przed Ulańcami i Atomówkami. W kategorii Chłopców bezapelacyjnie wygrał Vc Bongo. I tutaj walka o drugie miejsce trwałą do samego końca. Ostatecznie jednym punktem wygrały Karpaty Krosno przed Plażowiczami (chociaż ci ostatni rozegrali tylko dwa turnieje w całym cyklu).

Jedlicze piłka plażowa

Uroczystego wręczenie nagród i dyplomów w imieniu Burmistrz wręczył Dyrektor GOSiR-u Jedlicze Wojciech Florczak. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za fenomenalną atmosferę podczas zawodów, pracownikom za sprawną opiekę nad przebiegiem turnieju oraz panu Zenonowi Wiśniowskiemu za pomoc w sędziowaniu oraz Dyrektorowi GOSiR Jedlicze Wojciechowi Florczakowi za wsparcie i pomoc w organizacji zawodów. Zapraszamy za rok

Udostępnij ten artykuł znajomym: