Walczyli o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Krosna
14 września, 2018Krosno / Wiadomości
Reprezentacja osiedla Traugutta zwyciężyła w XVII edycji Turnieju Piłki Nożnej Reprezentacji Dzielnic i Osiedli Miasta Krosna o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Krosna.
Osiem zespołów rywalizowało w XVII Turnieju Piłki Nożnej Reprezentacji Dzielnic i Osiedli Miasta Krosna o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Krosna. Zawody rozegrano w piątek 14 września na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Bursaki.
Wyniki spotkań grupowych:
Grupa A:
Markiewicza - Traugutta 1:1
Suchodół - Polanka - 0:0
Polanka - Markiewicza 0:0
Traugutta - Suchodół 0:0
Suchodół - Markiewicza 1:0
Polanka - Traugutta 0:2
Klasyfikacja końcowa po spotkaniach grupowych:
1. Traugutta
2. Suchodół
3. Markiewicza
4. Polanka
Grupa B:
Turaszówka - Krościenko Niżne 1:0
Zawodzie - Białobrzegi 0:0
Białobrzegi - Turaszówka 1:2
Krościenko Niżne - Zawodzie 3:0
Zawodzie - Turaszówka 0:1
Białobrzegi - Krościenko Niżne 1:2
Klasyfikacja końcowa po spotkaniach grupowych:
1. Turaszówka
2. Krościenko Niżne
3. Białobrzegi
4. Zawodzie
Po meczach grupowych rozegrano mecze o miejsca na podium.
Mecz o I miejsce: Traugutta - Turaszówka 2:1
Mecz o III miejsce: Suchodół - Krościenko Niżne 1:2
Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. Traugutta
2. Turaszówka
3. Krościenko Niżne
4. Suchodół
5. Markiewicza
6. Białobrzegi
Pamiątkowe puchary wręczali: Przewodniczący Rady Miasta Krosna Zbigniew Kubit, Radna Miasta Krosna, Przewodnicząca Komisji Kultury, Sportu i Turystyki Anna Dubiel i Dyrektor MOSiR Krosno Antoni Dębiec.
Mecze sędziowali Stanisław Urbanek i Leszek Śnieżek a spikerem zawodów był Krzysztof Podkul.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z turnieju.
Wyniki spotkań grupowych:
Grupa A:
Markiewicza - Traugutta 1:1
Suchodół - Polanka - 0:0
Polanka - Markiewicza 0:0
Traugutta - Suchodół 0:0
Suchodół - Markiewicza 1:0
Polanka - Traugutta 0:2
Klasyfikacja końcowa po spotkaniach grupowych:
1. Traugutta
2. Suchodół
3. Markiewicza
4. Polanka
Grupa B:
Turaszówka - Krościenko Niżne 1:0
Zawodzie - Białobrzegi 0:0
Białobrzegi - Turaszówka 1:2
Krościenko Niżne - Zawodzie 3:0
Zawodzie - Turaszówka 0:1
Białobrzegi - Krościenko Niżne 1:2
Klasyfikacja końcowa po spotkaniach grupowych:
1. Turaszówka
2. Krościenko Niżne
3. Białobrzegi
4. Zawodzie
Po meczach grupowych rozegrano mecze o miejsca na podium.
Mecz o I miejsce: Traugutta - Turaszówka 2:1
Mecz o III miejsce: Suchodół - Krościenko Niżne 1:2
Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. Traugutta
2. Turaszówka
3. Krościenko Niżne
4. Suchodół
5. Markiewicza
6. Białobrzegi
Pamiątkowe puchary wręczali: Przewodniczący Rady Miasta Krosna Zbigniew Kubit, Radna Miasta Krosna, Przewodnicząca Komisji Kultury, Sportu i Turystyki Anna Dubiel i Dyrektor MOSiR Krosno Antoni Dębiec.
Mecze sędziowali Stanisław Urbanek i Leszek Śnieżek a spikerem zawodów był Krzysztof Podkul.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z turnieju.
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!