Wicepremier Beata Szydło przyjechała do Rogów aby wesprzeć lokalnych kandydatów PiS w kampanii wyborczej.
Kampania wyborcza nabiera rozpędu. W sobotę (15.09) w Rogach gościła wicepremier Beata Szydło. Spotkanie zorganizowane w hali sportowej przy Szkole Podstawowej miało na celu wsparcie lokalnych kandydatów PiS w kampanii wyborczej.

Beata Szydło w Rogach

W spotkaniu uczestniczyło około 200 osób. Gdy wicepremier wchodziła na halę rozległy się oklaski, a większość oczekujących wstała. Zanim zajęła miejsce, uścisnęła dłoń z najbliżej stojącymi.

Beata Szydło w Rogach

Podczas spotkania Beata Szydło poparła kandydatkę na wójta gminy Miejsce Piastowe Dorotę Chilik. Zaprezentowano także kandydatów na radnych gminy, którzy startować będą z poszczególnych okręgów i kandydatów na wójtów gmin powiatu krośnieńskiego, m.in. Andrzeja Bytnara na burmistrza Dukli, Adama Dańczaka na wójta gminy Jaśliska, Artura Urbanka na wójta gminy Wojaszówka czy Grzegorza Węgrzynowskiego na wójta gminy Chorkówka (więcej szczegółów podamy wkrótce).

zdjęcia z Beatą Szydło

Wicepremier podczas swojego przemówienia podkreśliła, że należy kontynuować program "dobrej zmiany" a zaprezentowani na spotkaniu kandydaci są tego gwarantem.

Na zakończenie spotkania wicepremier znalazła chwilę na rozmowę i wspólne zdjęcia. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spotkania:

~Last

22-12-2018 21:51 8 124

Szkoda gadać...
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.