Judocy UKS 15 Krosno awansowali do Mistrzostw Polski Młodziczek i Młodzików.
16 września w Bytomiu kolebce polskiego judo został rozegrany turniej Makroregionalne Eliminacje do Mistrzostw Polski Młodziczek i Młodzików w którym uczestniczyło trzech judoków UKS 15 Krosno.

Turniej dedykowany dla roczników 2003-2004 był bardzo mocno obsadzony, na tatami spotkało się wiele klubów judo z całego makroregionu. Klub UKS 15 Krosno reprezentowali judocy Anna Bednarz, Zuzanna Koś, Filip Bęben oraz trener Mirosław Nowicki i rodzice. Krośnieńscy judocy zaprezentowali się bardzo dobrze reprezentując swój klub oraz Miasto Krosno zajmując miejsca na podium co dało im automatycznie awans na Mistrzostwa Polski Młodzików w Rybniku.

Wyniki:
Anna Bednarz - II miejsce
Zuzanna Koś - II miejsce
Filip Bęben - II miejsce

Mistrzostwa Polski Młodzików odbędą się 20 października i będą doskonałą okazją do zaprezentowania swoich umiejętności w konfrontacji z najlepszymi judokami tej kategorii (rocznik 2003-2004) w Polsce.

Przed młodymi zawodnikami kolejne bardzo duże wydarzenie a mianowicie Turniej Warsaw Judo Open który zostanie rozegrany 29-30 września, wystąpi na nim około 1300 judoków z całej Europy.