Nawet do 5 lat więzienia grozi dwóm mieszkańcom gminy Dukla, którzy w nocy z soboty na niedzielę (10/11.05) demolowali trybunę Victorii Kobylany.
Jak wstępnie ustalili policjanci, mieszkańcy Kobylan w nocy usłyszeli dobiegające z obiektu sportowego Victorii Kobylany hałasy. Zainteresowani tą sytuacja udali się na stadion. Po przybyciu zastali dwóch młodych mężczyzn, którzy demolowali stadionowe trybuny. Podjęli próbę ujęcia ich oraz powiadomili policję.

- Wandale na widok mieszkańców rozpoczęli ucieczkę. Po pościgu, jeden z nich został złapany i przekazany policjantom, którzy przybyli na miejsce interwencji - relacjonuje st. aspirant Beata Winiarska oficer prasowy krośnieńskiej policji.

Policjanci z Komisariatu Policji w Dukli ustalili drugiego sprawcę uszkodzenia trybun na stadionie Victorii. 21-latkowie mieszkańcy gminy Dukla przyznali się do popełnionego czynu i zobowiązali do naprawienia szkody. W trakcie tego incydentu mężczyźni prawdopodobnie byli pijani. Za takie zachowanie grozi im kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5 - dodaje st. aspirant Beata Winiarska.

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić straty na stadionie mogą sięgnąć nawet kilku tysięcy złotych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.