Takiego wydarzenia w gminie Wojaszówka jeszcze nie było. W piątek w Odrzykoniu z pompą otwarto nowe rondo, w ważnym miejscu i szczególne, bo pierwsze w gminie.
Piątkowemu otwarciu ronda w Odrzykoniu wraz z wyremontowanym blisko 400 metrowym odcinkiem ulicy Krośnieńskiej towarzyszyła niezwykła oprawa.

otwarcie ronda w Odrzykoniu

Byli samorządowcy na czele z wójtem gminy Wojaszówka Sławomirem Stefańskim, radni gminni i powiatowi, przedstawiciele lokalnych organizacji, duchowni i lokalne media. Była także policja zabezpieczając miejsce wydarzenia i orkiestra dęta OSP Odrzykoń.

WIDEO

To długo oczekiwana inwestycja przez mieszkańców. Rondo usytuowane jest obok Domu Ludowego i remizy OSP, na skrzyżowaniu aż czterech ulic, w miejscu gdzie co jakiś czas dochodzi do kolizji przez nieustąpienie pierwszeństwa.

Koszt inwestycji - budowa ronda i 400 metrowego odcinka ul. Krośnieńskiej - wyniósł ponad 620 tys. zł, z czego po połowie sfinansowała je gmina Wojaszówka i Powiat Krośnieński dla którego była to 12 inwestycja w ciągu ostatnich 4 lat w gminie Wojaszówka.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.