Zawodnicy z krośnieńskiego klubu szermierczego Sokolik MOSiR Krosno wzięli udział w turnieju w Warszawie.
W Warszawie, w dniu 10 listopada odbył się turniej Puchar Polski III juniorów młodszych oraz Turniej szermierczy z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Z krośnieńskiego klubu szermierczego Sokolik MOSiR Krosno uczestniczyło 4 zawodników: Kacper Frydrych, Małgorzata Frydrych, Zuzanna Środa i Wiktor Uliasz.

Wszyscy nasi zawodnicy walczyli na wysokim poziomie co daje powód do dumy.

W turnieju Puchar Polski juniorów młodszych w szpadzie kobiet (do lat 16) startowało 127 zawodniczek. Zuzanna Środa (13 l.) zajęła 15 miejsce

MOSiR Krosno

W turnieju Puchar Polski juniorów młodszych w szpadzie mężczyzn (do lat 16) startowało 117 zawodników. Kacper Frydrych (16 l.) zajął 17 miejsce, Wiktor Uliasz (14 l.) zajął 74 miejsce

Bardzo dobrze spisała się nasza zawodniczka w niższej kategorii. W Turnieju szermierczym z okazji 100 rocznicy „Odzyskania Niepodległości” w kategorii dzieci: Małgorzata Frydrych (11 l.) zdobyła wysokie 3 miejsce.