W dniu dzisiejszym (23.05) w Iwoniczu-Zdroju kierujący Toyotą potrącił 11-letnią dziewczynkę. Policjanci wstępnie ustalili, że dziewczynka prawdopodobnie wbiegła na jezdnię wprost przed jadący samochód. W wyniku doznanych obrażeń zginęła na miejscu. Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady, które pomogą w ustaleniu okoliczności zdarzenia.
Po godz. 15. dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o wypadku w Iwoniczu-Zdroju w powiecie krośnieńskim. Policjanci wstępnie ustalili, że 41-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego, kierujący toyotą potrącił 11-letnią pieszą, która prawdopodobnie nagle wbiegła na jezdnię wprost przed nadjeżdżający samochód. 11-letnia mieszkanka powiatu krośnieńskiego w wyniku doznanych obrażeń zginęła na miejscu. Wypadek wydarzył się niedaleko szkoły podstawowej i komisariatu policji.

śmiertleny wypadek w Iwoniczu

Policjanci zabezpieczyli ślady, które pomogą w ustaleniu okoliczności zdarzenia. Sprawdzili stan trzeźwości kierującego toyotą. Był trzeźwy.

W działaniach brały udział: JRG PSP Krosno (GBA Star-Man), policjanci z Posterunku Policji w Iwoniczu-Zdroju i Komendy Miejskiej Policji w Krośnie (WRD) oraz prokurator.

Udostępnij ten artykuł znajomym: