W czwartek krośnieńscy policjanci wyeliminowali z ruchu dwóch nietrzeźwych kierujących. Pierwszy, miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie i seatem wjechał do przydrożnego rowu. Badanie stanu trzeźwości drugiego z zatrzymanych, wykazało u niego ponad 2 promile. Policjanci zatrzymali prawa jazdy obydwu kierującym.
Przed godz. 14, w miejscowości Dobieszyn doszło do zdarzenia drogowego z udziałem nietrzeźwego kierującego. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że siedzący za kierownicą seata 20-letni mężczyzna, jadąc w kierunku Jedlicza, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie blisko 2,5 promila alkoholu.

Dwie godziny później na ulicy Podkarpackiej w Krośnie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej poloneza, którego 36-letni kierujący miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Policjanci zatrzymali prawa jazdy obydwu kierującym. O przyszłości amatorów jazdy" na podwójnym gazie" zadecyduje sąd. Mężczyznom grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2.

Udostępnij ten artykuł znajomym: