Zostało zatrzymanych dwóch mężczyzn mających związek ze śmiertelnym potrąceniem kobiety w Milczy.
O tragicznym wypadku w Milczy policjanci zostali poinformowani w czwartek (6 grudnia) przed godziną 7 rano, gdzie znaleziono ciało kobiety w przydrożnym rowie. Wstępne ustalenia policjantów wskazywały, że nieżyjąca mogła być uczestnikiem zdarzenia drogowego, do którego doszło w nocy.

W czasie gdy na miejscu tragedii pracowali policjanci i prokurator, funkcjonariusze z wydziału kryminalnego krośnieńskiej komendy realizowali już czynności związane z typowaniem sprawcy tego tragicznego zdarzenia.

Już tego samego dnia udało się wpaść na trop dwóch mężczyzn, którzy mogli mieć związek z tym tragicznym wypadkiem w Milczy. Policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn w wieku 21 i 22 lat.

Mężczyźni zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty. Młodszy z nich podejrzany jest o spowodowanie wypadku drogowego, ucieczkę z miejsca zdarzenia i nieudzielenie pomocy poszkodowanej. Podróżujący z nim 22-letni pasażer usłyszał zarzut nieudzielenia pomocy oraz zacierania śladów przestępstwa. Młodzi mężczyźni, zamiast ratować ranną kobietę, pozostawili ją w przydrożnym rowie i odjechali.

Podejrzani zostali zatrzymani, najbliższe dwa miesiące spędzą w areszcie.

~Kati

12-12-2018 10:33 2 129

Koszmar ta znieczulica społeczna... :( Bardzo współczuję rodzinie zmarłej...
Odpowiedz

~cynik

11-12-2018 17:58 2 98

Tutaj aż się prosi o apel do rodziców: Kupujecie samochody nieodpowiedzialnym dzieciom, które potem tłuką się nimi po nocach. Nie obchodzi was, gdzie i z kim jeżdżą, czy nie siadają za kierownicą po alkoholu lub innych świństwach. Ludzie na Boga to była czyjaś matka - żona - siostra. I takie psubraty ją zmordowali niewinną kobietę wracającą z pracy.
Odpowiedz

~Wróbliczanka

10-12-2018 18:32 5 93

Ja piernicze w głowie mi się to wszystko nie mieści żeby nawet wpaść ta taki pomysł żeby nie pomóc .. Ta nawet jak psa potrącisz to się zatrzymasz .. Potrącić niewinną kobietę pojechać w czorty a po chwili wrócić i popatrzeć czy nikt jej nie znalazł i pojechać dalej ... I to żeby trzeźwi byli to rozumiem było ciemno i kobieta mogła nie mieć odblasków . ale zatrzymać się i nie pomóc to jest szczyt wszystkiego ..
Odpowiedz

~Gibalski

10-12-2018 17:09 5 135

Byłem pewien każda komórka mi mówiła, że będą to miejscowe osrołki. Jeżdżący bez celu po nocach często na bani. Tak właśnie potrafią gówniarze, zabili biedną kobietę (sąsiadkę) wrzucili do rowu jak worek ze śmieciami i w nogi. Współczuję rodzicom tych kanalii. Składam wyrazy głębokiego współczucia pogrążonej w żałobie rodzinie, tej niewinnej kobiety.
Odpowiedz

~Arnold

10-12-2018 15:39 5 117

Należy się poważnie zastanowić nad przywróceniem kary śmierci. Z dnia na dzień wzrasta ilość wypadków, często ze skutkiem śmiertelnym, spowodowanych przez kierujących pod wpływem alkoholu, albo też ucieczką z miejsca zdarzenia i nie udzielenie pomocy osobie poszkodowanej. Według mnie takie działanie ma wiele wspólnego z zabójstwem, więc i tak też powinno być traktowane.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.