Kiermasz był okazją, aby kupić wszystko to z czym kojarzą się święta Bożego Narodzenia.
Po raz trzeci Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna "Maks" i Niepubliczne Przedszkole Misiowo z Chorkówki byli organizatorami kiermaszu bożonarodzeniowego.

Swoje wyroby zaprezentowali w niedzielę lokalni rękodzielnicy i rzemieślnicy a także panie z kół gospodyń wiejskich. Kiermasz był okazją, aby kupić oryginalne ozdoby na choinkę i do dekoracji domu, pyszne wypieki i wszystko to, z czym kojarzą się święta Bożego Narodzenia.

Kiermasz Bożonarodzeniowy w Misiowo

W bloku artystycznym na rozpoczęcie kiermaszu wystąpiły przedszkolaki z "Misiowa" a kilka chwil później Zespół Śpiewaczy "Chorkowianie" z Chorkówki.

~Agnesss

11-12-2018 12:40 0 105

Pięknie to wygląda i zapewne dobry pomysł na podreperowanie budżetu. Mam tylko jedno pytanie czy te wszystkie wypieki przygotowane przez panie są wykonywane w warukach zgodnych z BHP? Bo jak widzę panią z tłustymi włosami, niemytymi pewnie kilka dni, sprzedajacą swoje wypieki to przechodzi mi ochota na takie świąteczne smakołyki.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.