Siedem pucharów podczas Mikołajkowego Turnieju w Zamościu zdobyli zawodnicy Krośnieńskiego Klubu Kyokushin Karate.
8 grudnia w Łabuńkach k. Zamościa odbył się VIII Mikołajkowy Turniej Karate Kyokushin z udziałem 196 zawodników z 10 klubów: Ukraina - Rawa Ruska i Zhovkva i 8 Klubów IKO Polska: Lublin, Chełm, Biała Podlaska, Tomaszów Lubelski, Radzyń Podlaski, Przeworsk, Krosno i Zamość. Organizatorem zawodów był Zamojski Klub Kyokushin Karate, prowadzony przez shihan Krzysztofa Polichę, który pełnił również funkcję sędziego głównego.

karate Krosno

Krośnieński Klub Kyokushin Karate, pod opieką sensei Adama Buczyńskiego, reprezentowało pięcioro zawodników, którzy łącznie wywalczyli siedem pucharów – aż dwukrotnie (kategorie kata i kumite) na podium wchodziły Izabela i Karina, natomiast w kumite Karol, Gabriela i Julia zdobyli, odpowiednio: złoto, srebro i brąz.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że debiutująca w zawodach Julia, była najmłodszą zawodniczką zawodów i od razu, w swoim debiucie, zajęła miejsce na podium. Gratulujemy.