W piątek 21 grudnia o godzinie 19:00 w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie odbędzie się prezentacja nowej drużyny żużlowej Wilki Krosno. Na spotkaniu pojawią się zawodnicy, gość specjalny oraz Rompey.
Na scenie RCKP pokażą się m.in. zawodnicy którzy będą emocjonować kibiców z całego Podkarpacia w nowym sezonie. Złożona zarówno z polskich jak i zagranicznych zawodników "wataha Wilków" dowodzona przez trenera Janusza Ślączkę zostanie oficjalnie zaprezentowana przed krośnieńską publicznością. Pokażą się również adepci wilczej akademii. Będą wychowankowie klubu, którzy kiedyś startowali na torze przy Legionów oraz sponsorzy i partnerzy klubu, a także władze miasta. Nie zabraknie gościa specjalnego imprezy, który w przeszłości był ważnym ogniwem krośnieńskiej drużyny żużlowej.

Dzięki przychylności dyrektor RCKP Doroty Cząstki w piątkowy przedświąteczny wieczór zapowiada się sportowo-kulturalna uczta. Zawodnicy Wilków opowiedzą o swoich planach i o wrażeniach po pierwszych chwilach pobytu w Krośnie. Będę też czekać na nich niespodzianki, a dla wszystkich przybyłych zaśpiewa bijący rekordy popularności w Internecie i pochodzący z Podkarpacia Rompey. Będzie można posłuchać m.in. znanego hitu "Passerati", a wszystko dzięki firmie LO-STARK z Miejsca Piastowego, czyli certyfikowanej stacji demontażu i sprzedaży części używanych do samochodów.

prezentacja Wilków Krosno

Na miejscu, już od godziny 17 będzie można nabyć karnety na sezon 2019 oraz klubowe gadżety. Dostępne będą m.in. szaliki, koszulki, czapki czy kubki z wizerunkami naszych żużlowców. To będą doskonałe prezenty na święta. Każdy kto zakupi karnet - wcześniej przez Internet na kupbilet.pl lub na miejscu w RCKP będzie mógł liczyć na specjalną niespodziankę. Po części oficjalnej przewidujemy sesję autografów na klubowych gadżetach oraz zdjęcia z zawodnikami.

Bezpłatne wejściówki na prezentację można odbierać w kasach Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza przy ulicy Kolejowej 1 w Krośnie oraz od poniedziałku do czwartku (17.12 - 20.12.2018) w godz. 10.00 - 17.30.

Ze względów organizacyjnych jedna osoba można pobrać maksymalnie 5 wejściówek (z racji numerowanych miejsc liczba wejściówek jest ograniczona).

[AKTUALIZACJA]
Wejściówki na prezentację zostały rozdane.
Transmisję NA ŻYWO z prezentacji zawodników przeprowadzi portal terazKrosno na Facebooku: https://www.terazkrosno.pl/na-zywo/65-prezentacja-zawodnikow-druzyny-wilki-krosno