Mecz koszykówki Miasto Szkła Krosno - MKS Dąbrowa Górnicza odbędzie się w najbliższy czwartek.
W najbliższy czwartek 3 stycznia o godzinie 18:30 czeka nas pierwszy w 2019 roku mecz Energa Basket Ligi. Przeciwnikiem Krośnian będzie zespół MKS Dąbrowa Górnicza.

Drużyna gości zajmuje w ligowej tabeli 5. miejsce z dorobkiem siedmiu zwycięstw i siedmiu porażek. MKS Dąbrowa Górnicza w ostatniej kolejce doznał dość niespodziewanej porażki na swoim parkiecie z drużyna Legii Warszawa 74-80. Zespół z Zagłębia wystąpił w tym meczu bez swojego najlepszego zawodnika Treya Davisa, który postanowił rozwiązać kontrakt z drużyną z Dąbrowy Górniczej.

Krośnianie nie mogą zaliczyć końca roku do udanych. Po dobrym meczu na swoim parkiecie z mistrzem Polski Anwilem Włocławek, doznali trzech wyjazdowych porażek z sąsiadami w tabeli – Rosą Radom, Legią Warszawa i AZS-em Koszalin. Po trzech przegranych meczach na wyjeździe, zespół Mariusza Niedbalskiego zamyka ligową tabelę.

Jak zwykle na meczach w Krośnie nie zabraknie atrakcji dla kibiców – występów Fragolin Cheerleaders oraz Kroskoczka – maskotki krośnieńskiego zespołu czy też konkursów w przerwie meczu z atrakcyjnymi nagrodami.