Rozpoczął się ogólnopolski konkurs na projekt maskotki dla firmy przewozowej Marcel. Autor najlepszej propozycji otrzyma nagrodę główną w kwocie 1000 PLN oraz podwójny bilet na dowolną trasę realizowaną przez przewoźnika.
Projekt pod nazwą "Maskotka dla firmy Marcel" ma charakter otwarty i jest skierowany do wszystkich osób pełnoletnich, będących mieszkańcami Polski. - Do udziału w konkursie zachęcamy sympatyków komunikacji, motoryzacji i transportu. Swoje propozycje mogą zgłaszać również osoby z umiejętnościami plastycznymi. Ważny jest pomysł, kreatywność i ciekawe spojrzenie na temat – mówi Aneta Chmielarska z firmy Marcel.

Ideą konkursu jest opracowanie projektu maskotki - gadżetu, który będzie wdrożony w przyszłości do realizacji. Dodatkowym elementem jest nadanie nazwy maskotce, tak by kojarzyła się z profilem działalności firmy. - Prace konkursowe mogą mieć charakter grafiki, rysunku, szkicu, a nawet gotowej maskotki. Nagrodą główną jest tysiąc złotych oraz podwójny bilet na dowolną trasę realizowaną przez nasza firmę. Dodatkowo przyznamy nagrody wyróżnienia w postaci zestawów firmowych gadżetów – powiedziała Aneta Chmielarska.

Uczestnicy konkursu zobowiązani są do zamieszczenia własnego projektu w postaci graficznych wizualizacji, w formacie JPEG na stronie. Zgłaszając własny projekt, należy zalogować się na portal. Rejestracji dokonuje się przez konto internetowe lub przez konto na profilu Facebook. Upubliczniając projekt należy skorzystać z formularza "dodaj pomysł" w projekcie "Maskotka dla firmy Marcel". Zalogowani użytkownicy mogą komentować propozycje, poddać je ocenie lub zagłosować na nie. Użytkownicy platformy za pomocą głosowania wybiorą najlepsze ich zdaniem 10 projektów, które zostaną ocenione przez Komisję Konkursową.

Projekt trwa od 2 czerwca 2014 r. do 10 listopada 2014 r. Następnie organizator powoła komisję konkursową, która dokona oceny nadesłanych prac, wybierając najlepszą propozycję. Jej autor zostanie powiadomiony o zwycięstwie i terminie wręczenia nagrody głównej po 24 listopada 2014 r. Po tym okresie organizator poda do publicznej wiadomości wyniki konkursu oraz dokona wręczenia nagrody głównej oraz wyróżnień.

Konkurs "Maskotka dla firmy Marcel" upubliczniono na platformie sprinet.pl. - Jest to innowacyjne narzędzie do realizacji projektów biznesowych i społecznych. Działa w oparciu o crowdsourcing, czyli "burzę mózgów" społeczności zaangażowanej w rozwój określonej organizacji. W ten sposób pozwala wygenerować najlepsze propozycje i rozwiązania – wyjaśnia Rafał Żmuda z firmy Sprinet Polska.

Płyty CD/DVD z pracami konkursowymi i dokumentami zgłoszeniowymi uczestnicy prześlą na adres: Firma Przewozowa Marcel, 35-082 Rzeszów, ul. Podkarpacka 8a, z dopiskiem: Konkurs "Maskotka dla firmy Marcel".

konkurs


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.