W Hotelu Nafta Krosno odbyła się uroczysta gala podsumowująca sezon 2018 Automobilklubu Małopolskiego w Krośnie. Wyróżniono sportowców, instytucje i firmy wspierające działalność automobilklubu.
Gala Sportu Samochodowego Automobilklubu Małopolskiego w Krośnie, zorganizowana została 1 lutego w Hotelu Nafta Krosno.

Na gali podsumowującej sezon 2018 i najważniejsze wydarzenia zorganizowanych w ubiegłym roku pojawili się członkowie klubu, zawodnicy i sędziowie a także przedstawiciele wielu firm i instytucji wspierających działalność automobilklubu.

- Siłą klubu jest potencjał ludzi którzy go tworzą. Tą galą chciałem uświadomić mieszkańcom Krosna i władzom miasta że klub ma siłę, aby wszyscy się o tym dowiedzieli i to docenili, aby poczuli potrzebę współpracy z nami na zasadzie partnerstwa - mówił Robert Szelc, prezes automobilklubu.

gala automobilklubu w Krośnie

Podsumowania sezonu 2018 dokonał były już, wieloletni prezes automobilklubu Wiesław Dymiński. Za 16-letnią pracę na rzecz klubu, przy dźwiękach We Are The Champions zespołu Queen, otrzymał od całej sali owacje na stojąco, w wielu oczach pojawiły się łzy wzruszenia. Wiesław Dymiński nie wycofał się z działalności w automobilklubie, zasiada w jego nowym zarządzie.

Wiesław Dymiński otrzymuje podziękowania

Wydarzenie było okazją do wręczenia odznaczeń Polskiego Związku Motorowego, nagród i podziękowań. Swoją drogę do sukcesu zaprezentowało dwóch najbardziej utytułowanych zawodników automobilklubu Szymon Piękoś i Karol Krupa.

goście gali automobilklubu

Automobilklub Małopolski w Krośnie liczy obecnie 196 członków, 24 zawodników, 37 sędziów sportowych, 25 ratowników drogowych, 2 instruktorów ratownictwa i 2 instruktorów sportu. W zarządzie zasiada 11 osób.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z części oficjalnej gali:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.