Zawodnicy Krośnieńskiego Klubu Kyokushin Karate wzięli udział w Mistrzostwach w Rosji, Turnieju w Zambrowie oraz pokazie karate w Rzeszowie.
W dniach 22 – 24 lutego 2019 r. w Moskwie rozegrano Russian Open Junior Cup – w rywalizacji udział wzięło ponad 900 zawodników – Krośnieński Klub Kyokushin Karate reprezentował Aleks Łączak, który debiutując na imprezie tak wysokiej rangi, co prawda nie zajął miejsca medalowego, ale zdobył coś równie ważnego – doświadczenie, które z pewnością zaprocentuje podczas kolejnych startów.

karate Krosno

23 lutego 2019 r. w Zambrowie, odbył się V Międzynarodowy Turniej o Puchar Burmistrza Zambrowa – organizatorem był Zambrowski Klub Kyokushin Karate prowadzony przez sensei Skander Youssfi i Annę Kaczyńską – Youssfi. W sportowej rywalizacji udział wzięło ponad 450 zawodników z 11 państw: Rosja, Białoruś, Francja, Syria, Liban, Pakistan, Palestyna, Kuwejt, Iran, Afganistan i Polska.

Krośnieński Klub Kyokushin Karate reprezentowało sześcioro zawodników, którzy łącznie wywalczyli 5 miejsc medalowych. Zofia Pitera i Blanka Trybus zdobyły złoto w kumite, Izabela Mielech brąz w kumite i brąz w kata, Karol Pikuła brąz w kumite.
W barwach Klubu startowali również Oliwa Krupa i Jakub Prajsnar.

Krośnieński Klub Kyokushin Karate

24 lutego 2019 r. podczas meczu 20. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet w rzeszowskiej hali Podpromie pomiędzy drużynami Developres SkyRes Rzeszów a Energa MKS Kalisz, Krośnieński Klub Kyokushin Karate, na zaproszenie dyrektora zarządzającego KS Developres Rzeszów, Pana Marka Pieniążka, zorganizował pokaz sztuki kyokushin karate.

Klubowicze, pod wodzą shihana Romana Woźniaka, w składzie: Oliwia Krupa, Zofia Pitera, Emilia Gazda, Karina Korona, Karol Pikuła, Jakub Prajsnar oraz seniorzy: Robert Kasprzyk, Grzegorz Prajsnar, Dariusz Gazda zaprezentowali techniki karate, kata, pokaz walki, oraz widowiskowe tamashiwari.