Jeszcze przez dziesięć dni osoby zainteresowane naborem na stanowisko informatyka w Urzędzie Miejskim w Dukli mogą składać swoje dokumenty aplikacyjne. Podstawą zatrudnienia będzie umowa o pracę w wymiarze pełnego etatu.
W czwartek 12 czerwca ruszył nabór na stanowisko informatyka. Osoby, które posiadają wykształcenie wyższe z zakresu informatyki mogą składać swoje dokumenty aplikacyjne do dnia 27 czerwca.

Od kandydatów oczekuje się m.in. biegłej znajomości systemów operacyjnych, znajomość systemów bazodanowych, umiejętności z zakresu diagnostyki, serwisowania i optymalizacji wydajności komputerów oraz obsługi i administracji sieci LAN, WAN i WLAN.

Do zakresu wykonywanych zadań będzie należało m.in. administrowanie siecią komputerową i istniejącymi zasobami programowymi w Urzędzie Miejskim i podległych jednostkach organizacyjnych gminy, usuwanie drobnych usterek i szkolenie osób obsługujących komputery oraz obsługa i aktualizacja strony internetowej gminy Dukla.

Kandydaci, zakwalifikowani do kolejnego etapu naboru, zostaną telefonicznie zaproszeni na rozmowy kwalifikacyjne.

Szczegółowe informacje o naborze można znaleźć pod adresem Urzędu Gminy Dukla.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.