W Jedliczu odbyły się dziesiąte Zawody Siłowe w Wyciskaniu Sztangi Leżąc o Puchar Dyrektora GOSiR Jedlicze
W piątek 8 marca w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu odbyły się X-te już Zawody Siłowe w Wyciskaniu Sztangi Leżąc o Puchar Dyrektora GOSiR Jedlicze. W tegorocznych zawodach wystartowało 17 zawodników, którzy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych : 16 – 23 lat OPEN, 24 i starsi do 85 kg oraz 24 i starsi powyżej 85 kg.

Każdy z zawodników miał trzy próby wyciskania, a największy "wyciśnięty" ciężar zostawał przeliczony na punkty na podstawie tabeli Wilks’a (relacja wagi do wyciśniętego ciężaru). Po wszystkich konkurencjach zorganizowana została jeszcze jedna kategoria tj. wielokrotność wyciskania ciężaru ciała. W trakcie trwania zawodów wyłoniony został jeszcze najmłodszy (Bartosz Adrian) oraz najstarszy (Kandefer Piotr) zawodnik zawodów.

Jedlicze, zawody

Każdy z zawodników, którzy zajęli pierwsze trzy miejsca w swojej kategorii, otrzymali puchary, pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez GOSiR Jedlicze oraz po raz pierwszy przez firmę spod Jasła Fit Meat oraz Elite Force.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy serdecznie za rok.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.