Znamy zwycięzców IV Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych, Marszu Nordic Walking i Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w biegach przełajowych. Zawody odbyły się w niedzielę 31 marca w Zręcinie.
W niedzielę 31 marca w Zręcinie odbył się IV Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych, Marsz Nordic Walking i Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w biegach przełajowych. Organizatorem imprezy był Klub Biegacza Athletic Zręcin.

biegi w Zręcinie

Do rywalizacji na dystansie około 8 kilometrów w biegu i marszu nordic walking stanęło na starcie 259 zawodniczek i zawodników. Ze względu na charakter biegu przed rozpoczęciem zawodów pod krzyżem partyzanckim usytuowanym nieopodal startu i jednocześnie mety biegu złożono wiązanki kwiatów. Samej imprezie towarzyszyła bogata oprawa, było m.in. partyzanckie obozowisko, patrole konne i wystawa eksponatów.

bieg w Zręcinie

Pierwszy na mecie w biegu w kategorii OPEN był Grzegorz Kostycz z czasem 31:44, drugi Dominik Kijowski, trzeci Mateusz Błaż. Wśród kobiet najszybsza była Beata Mazan (40:25), przed Anną Skóra i Beatą Kandefer. Wśród nordic walkerów zwyciężył Radosław Niepokój. Najlepszym zawodnikiem zawodów mistrzostw Polski Służb Mundurowych w biegach przełajowych został Robert Kubit z Komendy Miejskiej PSP w Krośnie a wśród kobiet Barbara Habrat z Akademii Wojsk Lądowych. Szczegółowe wyniki rywalizacji można poznać pod adresem: http://chronotex.pl/wyniki/.

wręczenie nagród w Zręcinie po biegu

Wśród zaproszonych gości był m.in. Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart, posłowie Bogdan Rzońca i Piotr Babinetz, Wójt Gminy Chorkówka Grzegorz Węgrzynowski i z-ca wójta Tomasz Tłuściak.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z biegu:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.