Jedliccy policjanci odnaleźli portfel, w którym znajdowała się znaczna suma pieniędzy. Gotówka wróciła do roztargnionej właścicielki. Dzięki szybkiemu działaniu mundurowych, 67-letnia kobieta nie straciła swych oszczędności.
Na początku tygodnia do jedlickiego komisariatu zgłosiła się 67-letnia kobieta twierdząc, że w jednym z lokalnych sklepów skradziono jej portfel ze znaczną sumą pieniędzy. W chwili, gdy jeden z policjantów przyjmował zawiadomienie o kradzieży portfela, dzielnicowi udali się do placówki handlowej, gdzie miało dojść do kradzieży. Na jednej ze sklepowych półek zauważyli portfel, we wnętrzu którego znajdował się spory plik banknotów. Pieniądze należały do kobiety, która chwilę wcześniej zgłosiła się do komisariatu, informując o kradzieży.

Okazało się, że pochłonięta zakupami 67-latka sama pozostawiła portfel na sklepowej półce. Będąc przekonana, że padła ofiarą kradzieży, postanowiła jak najszybciej zgłosić sprawę na Policję. Skuteczne działanie jedlickich dzielnicowych uchroniło kobietę przed utratą swych oszczędności.

- W kontekście zbliżającego się okresu przedświątecznych zakupów, pamiętajmy o zachowywaniu podstawowych środków ostrożności oraz zdrowym rozsądku - apelują policjanci.
Udostępnij ten artykuł znajomym: