Burmistrz Gminy Jedlicze wręczyła nagrody dla najlepszych sportowców i działaczy sportowych w minionym roku.
Uroczyste wręczenie Nagród Burmistrza Gminy Jedlicze w dziedzinie sportu za rok 2018 odbyło się w sobotę 27 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Jedliczu.

Nagrody przyznawane są zawodnikom osiągającym wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym oraz trenerom i innym osobom wyróżniającym się osiągnięciami w działalności sportowej. Laureatów wyłoniła Kapituła konkursowa spośród nominowanych osób a było ich 24.

Laureatką Nagrody Burmistrza w kategorii Najlepszy Sportowiec w dyscyplinie "Kolarstwo" została Weronika Fałat. Nominowani w tej kategorii byli również: Amelia Bożek, Mateusz Fałat, Wiktor Jeż i Jakub Półchłopek.

nagrody dla sportowców w Jedliczu

W dyscyplinie sportu "Karate, Łucznictwo, Strzelectwo" laureatami zostali: Gabriel Bożek, Natalia Maciejczyk i Michał Stach. W tej kategorii nominowani byli również: Katarzyna Kozioł, Malwina Kubit, Anna Szafran i Blanka Weronika Trybus.

Nagrody Burmistrza w kategorii Najlepszy Sportowiec w dyscyplinie sportu "Nordic Walking, Narciarstwo biegowe, Ringo" odebrali Robert Janocha i Paulina Pasterczyk. Nominowali byli również: Jakub Biskup, Oliwia Bril, Karolina Dobosz, Karol Maciejowski i Aleksandra Wewiórska.

nagrody dla sportowców w Jedliczu

W kategorii "Najlepszy trener i działacz sportowy 2018 roku" laureatami Nagrody Burmistrza zostali Roman Kudroń i Wojciech Uram. Nominowani w tej kategorii byli również: Mariusz Buskup, Krzysztof Gajda i Krzysztof Wałęga.

Burmistrz Gminy Jedlicze Jolanta Urbanik uhonorowała także laureatów rywalizacji Endomondo "Aktywnie i na sportowo z Gminą Jedlicze w 2018" - Sławomira Skórę i Agnieszkę Janocha.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystości: