Policjanci z Krosna zorganizowali tzw. Dzień otwarty komendy. We wtorek (24.06) na gości czekało mnóstwo atrakcji, prezentacja sprzętu policyjnego, radiowozów i pokaz umiejętności psów służbowych.
We wtorek w ramach dnia otwartego na parkingu obok budynku Komendy Miejskiej Policji zaprezentowano sprzęt policyjny, którym na co dzień posługują się funkcjonariusze, a także pojazdy służbowe.

Dla uczestników przygotowano materiały prewencyjne oraz wiele konkursów i zabaw z nagrodami. Policjanci podczas trwania dnia otwartego rozdawali odblaski i drobne gadżety. Wielką atrakcją dla dzieci i ich opiekunów był pokaz tresury psa policyjnego. Przewodnik zdradził tajniki tresury oraz zaprezentował umiejętności swojego czworonożnego partnera o imieniu Arkas.Spotkanie odbyło się przy współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Krośnie, Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką w Krośnie, Wydziałem Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, Rafinerią Nafty Trzebinia i Jedlicze oraz Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Krośnie.