Około 1,5 promila alkoholu w organizmie miał motocyklista, który swoim jednośladem jeździł wałami wzdłuż Wisłoka. Pijany 42-latek trafił do policyjnego aresztu, a jego motocykl został odholowany.
W piątek wieczorem policjanci patrolowali rejon wałów Wisłoka przy ul. Fredry w Krośnie. Uwagę funkcjonariuszy zwrócił motocyklista, który szarżował po nasypie przeciwpowodziowym, a następnie przejechał chodnikiem, powodując zagrożenie dla znajdujących się tam osób. Chwilę później kierujący terenowym jednośladem wjechał na kładkę przeznaczoną dla pieszych i rowerzystów.

Na widok funkcjonariuszy motocyklista gwałtownie wyhamował, zawrócił i podjął próbę ucieczki. Policjanci szybo obezwładnili i zatrzymali kierowcę jednośladu. 42-letni krośnianin był agresywny i próbował uderzyć jednego z interweniujących mundurowych.

Badanie stanu trzeźwości krewkiego kierowcy wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a jego motocykl został odholowany. Okazało się, że 42-latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, a jego jednoślad nie był zarejestrowany.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia pozwoli wyjaśnić prowadzone postępowanie.

~Fiutek

01-05-2019 19:05 8 100

Ziutek puknij się zdrowo w łep.
Odpowiedz

~NUNU

29-04-2019 21:27 6 93

ZA PODOBNY WYBRYK GOSCIU DOSTAŁ 320 DO ZAPŁATY.A JA ZA KOMUNY MIALEM PRAWKO.KASK.MOTOR ZAREJESTROWANY.UBEZPIECZONY.ZABRALI MI PRAWKO NA PÓL ROKU I GRZYWNA KOLEGIUM
Odpowiedz

~Ziutek

29-04-2019 20:20 8 105

Widziałem tego idiotę. Pół godziny kręcił bączki na parkingu na Legionów aż go przestraszyła Straż Miejska i wtedy uciekł na wały. Wielkie brawa dla policji bo naprawdę ciężko złapać tych szaleńców co na krosach jeżdżą na jednym kole po nocach po ulicach miasta, oraz dewastują park i trasy rowerowe na Zawodziu.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.