Sukces Zuzanny Koś na Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorek Młodszych.
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2019 odbywająca się w dniach od 31 marca  do 26 maja, to ważne krajowe wydarzenie sportowe z wieloletnią tradycją. Od 2016 roku dzieli się na trzy kategorie: rywalizacje w sportach halowych, letnich i zimowych. W tym roku odbywa się jej 25 edycja, a organizatorem było województwo Świętokrzyskie. Młodzi sportowcy walczą w 20 dyscyplinach, w 10 ośrodkach na terenie  i 2 dwóch poza województwem.

judo Krosno

Część poświęcona rywalizacji w judo czyli Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek Młodszych odbyła się w dniach 26-27 kwietnia Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach. UKS 15 Krosno w tej dyscyplinie reprezentowała Zuzanna Koś która stanęła do rywalizacji w kategorii 44 kg, juniorek młodszych zdobywając trzecie miejsce i brązowy medal. Zuzanna Koś trenuje judo od 8 lat pod okiem trenera Mirosława Nowickiego oraz Grzegorza Morawskiego.

Medal Mistrzostw Polski to duży sukces klubu, należy zauważyć, że w ostatnim czasie to kolejny medal na imprezie rangi Mistrzostw Polski, Pucharu Polski wywalczony przez zawodników UKS 15 Krosno.