Zapowiedź niedzielnych spotkań
Piłkarski terminarz na niedzielę 19 maja.
19 maja 2019 roku
Przełom Besko - Karpaty Krosno 16:30
Iskra Przysietnica - Markiewicza Krosno 16:30
Zamczysko Odrzykoń - Iwonka Iwonicz 11:00
Wisłok Sieniawa - LKS Tarnawa 13:00
Kotwica Korczyna - Przełęcz Dukla 15:00
Ostoja Kołaczyce - Start Rymanów 16:00
Wisłok Krościenko - Burza Rogi 11:00
Płomień Zmiennica - LKS Lubatówka 15:00
Karpaty Klimkówka - LKS Izdebki 13:00
Cisy Jabłonica Polska - Dwór Kombornia 15:00
Iskra Iskrzynia - Grabowianka Grabówka 15:00
Orzeł Faliszówka - Zamczysko Mrukowa 15:00
LKS Skołyszyn - Nafta Chorkówka 15:00
LKS Głębokie - Orion Pielnia 16.30
LKS Milcza - Iskra Wróblik Szlachecki 13:00
Florian Rymanów Zdrój - LKS Płowce/Stróże Małe 11:00
LKS Lubatowa - Rotar Węglówka 13:00
Huragan Jasionka - Orzeł Pustyny 17.00
Piastovia Miejsce Piastowe - Jasiołka Jaśliska 15.00
Błękitni Jasienica Rosielna - LKS Głowienka 13:00
Nafciarz Bóbrka - Koniczynka Krosno 13:00
Błękitni Żeglce - Jasiołka Świerzowa 13:00
Jasiołka Szebnie -LKS Moderówka 11:00
Rędzinianka Wojaszówka - LKS Łęki Strzyżowskie 11:00
KS Szczepańcowa - Victoria Kobylany 11:00
Nurt Potok - LKS Brzezówka 13:00
Przełom Besko - Karpaty Krosno 16:30
Iskra Przysietnica - Markiewicza Krosno 16:30
Zamczysko Odrzykoń - Iwonka Iwonicz 11:00
Wisłok Sieniawa - LKS Tarnawa 13:00
Kotwica Korczyna - Przełęcz Dukla 15:00
Ostoja Kołaczyce - Start Rymanów 16:00
Wisłok Krościenko - Burza Rogi 11:00
Płomień Zmiennica - LKS Lubatówka 15:00
Karpaty Klimkówka - LKS Izdebki 13:00
Cisy Jabłonica Polska - Dwór Kombornia 15:00
Iskra Iskrzynia - Grabowianka Grabówka 15:00
Orzeł Faliszówka - Zamczysko Mrukowa 15:00
LKS Skołyszyn - Nafta Chorkówka 15:00
LKS Głębokie - Orion Pielnia 16.30
LKS Milcza - Iskra Wróblik Szlachecki 13:00
Florian Rymanów Zdrój - LKS Płowce/Stróże Małe 11:00
LKS Lubatowa - Rotar Węglówka 13:00
Huragan Jasionka - Orzeł Pustyny 17.00
Piastovia Miejsce Piastowe - Jasiołka Jaśliska 15.00
Błękitni Jasienica Rosielna - LKS Głowienka 13:00
Nafciarz Bóbrka - Koniczynka Krosno 13:00
Błękitni Żeglce - Jasiołka Świerzowa 13:00
Jasiołka Szebnie -LKS Moderówka 11:00
Rędzinianka Wojaszówka - LKS Łęki Strzyżowskie 11:00
KS Szczepańcowa - Victoria Kobylany 11:00
Nurt Potok - LKS Brzezówka 13:00
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!