11 par z gminy Iwonicz-Zdrój, świętujących Złote Gody, otrzymało dziś z rąk burmistrza Witolda Kocaja prezydenckie medale za długoletnie pożycie małżeńskie.
Złote gody to niezwykły jubileusz, który obchodzi się po 50 latach wspólnego pożycia małżeńskiego.

Okolicznościowe spotkanie par z terenu gminy Iwonicz-Zdrój odbyło się w poniedziałek 17 czerwca w Restauracji "Zdrojowa" tuż przy urokliwym deptaku w Iwoniczu-Zdroju. Z jubilatami spotkali się przedstawiciele samorządu: Burmistrz Gminy Witold Kocaj, Z-ca Burmistrza Jacek Rygiel, Przewodniczący Rady Gminy Rajmund Boczar oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Aneta Turek.

Złote Gody w Iwoniczu-Zdroju

Małżonkowie zostali odznaczeni "Medalem za długoletnie pożycie małżeńskie" nadanym przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę. Jubilaci otrzymali także listy gratulacyjne, kwiaty i upominki. Za pomyślność i następne lata w związku wzniesiono toast lampką szampana, a także odśpiewano chóralne “Sto lat". Życzenia jubilatom złożył Burmistrz Gminy i Przewodniczący Rady.

Złote Gody w Iwoniczu-Zdroju

W części artystycznej wystąpiły dzieci z Przedszkola Gminnego w Iwoniczu-Zdroju. Po części oficjalnej jubilaci zostali zaproszeni na wspólny uroczysty obiad, a po nim do tańców przy muzyce na żywo.Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystości:

~Ad multos annos

27-06-2019 10:51 8 83

Ano z jedno babo tyle lot. Jakie to piykne i chrześcijańskie
Odpowiedz

~Ojapjrdl

27-06-2019 06:20 8 77

Z jedno babo tyle lat? Never!
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.