Strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie zwyciężyli drużynowo podczas XX Mistrzostw Województwa Podkarpackiego Strażaków PSP w Sporcie Pożarniczym.
4 i 23 czerwca rozegrano XX Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Strażaków PSP w Sporcie Pożarniczym. Zawody były rozgrywane w konkurencjach: pożarniczy tor przeszkód 100 m, wspinanie po drabinie hakowej na III piętro wspinalni, sztafeta pożarnicza 4×100 z przeszkodami i pożarnicze ćwiczenie bojowe.

XX Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Strażaków PSP w Sporcie Pożarniczym

Pierwszego dnia na obiektach Ośrodka Szkolenia PSP w Nisku i stadionie MOSiR w Stalowej Woli rozegrano konkurencje indywidualne. W konkurencjach drużynowych strażacy rywalizowali na stadionie MKS Polonia w Przemyślu. W szranki stanęło ponad 200 zawodników z Komend Miejskich i Powiatowych PSP naszego województwa.

XX Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Strażaków PSP w Sporcie Pożarniczym

Świetny wynik zanotowali strażacy reprezentujący Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie. Drużynowo zdobyli pierwsze miejsce pokonując 20 drużyn z Podkarpacia. W konkurencjach indywidualnych dwukrotnie na podium stanął kpt. Dariusz Liput, zdobywając w konkurencji "pożarniczy tor przeszkód 100 metrów" czwarte miejsce a w dwuboju pożarniczym trzecie miejsce.
Udostępnij ten artykuł znajomym: