Po wypadku w Teodorówce całkowicie zablokowana jest droga wojewódzka 993.
Do zdarzenia doszło po godz 20:00 na drodze wojewódzkiej 993 w miejscowości Teodorówka (gmina Dukla).

Wstępnie wiadomo, że kierujący ciągnikiem siodłowym z naczepą jadąc w kierunku Dukli podczas wyprzedzania zauważył nadjeżdżający z przeciwnego kierunku samochód osobowy. Aby uniknąć zderzenia nacisnął na hamulec w wyniku czego stracił panowanie nad kierownicą. Tir "złamał się", ciągnik siodłowy wypadł z drogi a naczepa zablokowała większą część jezdni.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano strażaków, załogę karetki pogotowia oraz policjantów. Kierowca nie został poszkodowany.

Obecnie DW993 jest całkowicie zablokowana.

~Pieszy

22-07-2019 13:29 46 177

Miał szczęście debil z TIR-a, że nikogo nie było na chodniku w tym miejscu. Kolejny bezmózgowiec za kierownicą kolosa, czyli bandyta. Takim powinno odbierać się prawo jazdy dożywotnio. Jak popracuje łopatą, dobrze mu to zrobi na masę mięśniową, bo w mózgu nie będzie nadal istotnych zmian.
Odpowiedz

~sołtys

22-07-2019 13:24 46 192

Ten napalony tirowiec powinien z własnej kieszeni pokryć koszty związane z akcją i nie palił by się tak szybko do wyprzedzania bez dokładnego upewnienia. Niestety, na tej drodze kierujący ciężarówkami nie mogą wytrzymać trochę wolniejszej jazdy i wyprzedzają bez upewnienia się.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.