W piątek w krośnieńskiej komendzie odbyły się uroczyste obchody Święta Policji. W obecności zaproszonych gości funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Krośnie otrzymali wyróżnienia i nominacje na wyższe stopnie policyjne.
W dniu 18 lipca br. Krośnieńskie Obchody Święta Policji rozpoczęła msza św. w Kościele pw. Św. Piotra Apostoła i Św. Jana z Dukli w Krośnie.

O godz. 13.00 w auli Komendy Miejskiej Policji w Krośnie, z okazji 95 rocznicy powstania Policji, odbyła się uroczysta odprawa. Podczas uroczystości policjantki i policjanci pełniący służbę w krośnieńskiej komendzie w obecności zaproszonych gości odebrali awanse służbowe z rąk Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie insp. Adama Pietrzkiewicza oraz I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie mł. insp. Jana Szwasta.

Z okazji Święta Policji krośnieńscy policjanci zostali również wyróżnieni poprzez nadanie odznaczeń resortowych, które zostaną wręczone podczas wojewódzkich bbchodów Święta Policji w Jarosławiu.

święto policji w Krośnie

Komendant Miejski Policji w Krośnie insp. Adam Pietrzkiewicz w swoim wystąpieniu skierował słowa uznania i podziękowania do policjantek i policjantów za trud codziennej służby. Podziękował również władzom miasta i powiatu, samorządowcom, przedstawicielom sądu i prokuratury oraz wszystkim instytucjom wspierającym działania Policji.

Zaproszeni goście w swoich wystąpieniach złożyli życzenia oraz wyrazili uznanie dla policjantów i pracowników Policji za ich pełną trudów i poświęceń codzienną służbę i pracę.

Udostępnij ten artykuł znajomym: