Anielskie Wakacje to kolejna nowa propozycja dla wszystkich mieszkańców gminy, a w szczególności Miejsca Piastowego.
W niedzielę 4 sierpnia w parku przy michalickim internacie rodzice wraz z dziećmi mogli uczestniczyć w pikniku rodzinnym, w którym nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych.

Były konkurencje sportowe, smakołyki, zjeżdżalnie, dzieci bawiły animatorki. Były pokazy przygotowane przez miejscowych druhów z jednostki OSP, każdy mógł usiąść za kierownicą samochodu bojowego i dryftowego firmy Lo-Stark. Na scenie prezentowały się solistki Studia Gama oraz zespół Lombardio. Dla wszystkich, organizatorzy przygotowali darmowe grilowane kiełbaski.

Podczas imprezy nastąpiło także odsłonięcie, kolejnej na terenie Miejsca Piastowego, rzeźby aniołka z pieskiem. Od niedzieli można go podziwiać w parku w Miejscu Piastowym. Innymi słowy atrakcji było wiele i dla każdego, zarówno najmłodszych jak i nieco starszych uczestników pikniku. Działo się wiele: turniej piłki nożnej dla najmłodszych o Puchar Rady Sołeckiej, konkurs rzutów piłeczką tenisową. W tej dyscyplinie zwyciężyli: Dawid Gazda, Oliwia Gazda, Ola Michalak, Szymon Ciupiński, Gabriel Niemiec, Igor Aszklar. Konkurs skoków w workach. W tej konkurencji zwycięzcami byli: Ewa Steliga, Miłosz Albrycht, Zofia Zajdel, Sebastian Wolak. Nie zabrakło również pokazów tanecznych w wykonaniu Weroniki i Karola ze studia tańca Gracja. Dzięki sponsorom: Urzędowi Gminy, firmie Lo-Stark, Wisłok, Hitpool, Fic Sp. Z o.o, picerni Novellus, księgarni przy klasztorze na Górce nasz piknik mógł odbyć się na bogato.

Organizatorami całego przedsięwzięcia byli: Wójt Dorota Chilik, Gminny Ośrodek Kultury, stowarzyszenie My, rada sołecka wraz z sołtysem OSP. Wielkim zaangażowaniem w przygotowanie i przebieg imprezy włączyli się również radni: Iwona Pytel, Wojciech Urynowicz, Janusz Lenik. Wszystkim za pomoc serdecznie dziękujemy. Podziękowania kierujemy także w stronę ks. Leszka Przybylskiego - dyrektora MZSP w Miejscu Piastowym, za udostępnienie terenu. Za rok pewnie spotkamy się ponownie.

Udostępnij ten artykuł znajomym: